از باند کشی واریس برای پیچیدن مومیایی فرعون استفاده شد

باند کشی واریس دستگاه‌های فشاری برای استفاده پزشکی هستند که برای درمان نارسایی وریدی استفاده می‌شوند.

مشکلات گردش خون بر بخش بزرگی از جمعیت تأثیر می گذارد. آنها اغلب به شکل وریدهای واریسی ظاهر می شوند، اما همچنین می توانند منجر به تشکیل ترومبوز (فلبیت) و ایجاد آمبولی ریه شوند.

باندهای فشاری توسعه یافته توسط باند کشی واریس نارسایی وریدی را با ایجاد فشار تنظیم شده بر روی وریدها تسکین می دهند. بنابراین خون بهتر گردش می کند، اختلالات و زخم های وریدی مهار می شود.

بانداژ فشاری باند کشی واریسبا کشش طولانی مطابق با نسخه فورس 2 یا فورس 3 است.

بدون لاتکس، علائم قرارگیری را برای استفاده آسان تر نشان می دهد. بانداژ باند کشی واریس یک دستگاه پزشکی است: باید توسط یک متخصص مجرب مراقبت های بهداشتی نصب شود.

استفاده از آن برای پیشگیری از ترومبوز وریدی به ویژه در زمان بستری در بیمارستان توصیه می شود: در صورت استراحت در بستر بعد از عمل. پزشکان همچنین بانداژ باند کشی واریس را در صورت واریس، ادم یا زخم های وریدی تجویز می کنند.

باند فشاری منسجم غیر بافته باند کشی واریس برای نگهداری و پشتیبانی در تروماتولوژی خفیف یا در موارد نارسایی مزمن وریدی نشان داده شده است. ویژگی های آن آن را به وسیله ای مناسب برای مراقبت های بعد از عمل جراحی واریس (اسکلروتراپی) تبدیل کرده است.

برای بانداژ سازگار با مورفولوژی بیمار، بانداژ باند کشی واریس خود چسبنده و قابل تغییر است. می توان آن را با دست 3 برش داد، به تجهیزات خاصی نیاز ندارد. با این وجود، توصیه می شود برای کاهش عوامل تشدید کننده و حفظ سرمایه وریدی پاها، عادات خوبی اتخاذ کنید: سبک زندگی بی تحرک، ایستادن طولانی مدت، سیگار کشیدن، کفش های پاشنه بلند و غیره.

نظر پزشکی همچنان لازم است تا شما را به سمت مناسب ترین محصول راهنمایی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.