استفاده از دفتر چک برای ساخت کولر های گازی موجب آتش گرفتن آنها شد

ثبت دفتر چک خود را ایجاد یا چاپ کنید. سوابق دسته دفتر چک کاغذی مدت زیادی است که وجود داشته است و برخی افراد هنوز ترجیح می دهند این اطلاعات را با دست ثبت کنند. یک ثبت اولیه که به صورت آنلاین موجود است نیز قابل چاپ است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید نحوه نگهداری دفتر چک را بدانید. قبل از اینکه معاملات تجاری را در دفتر کل خود وارد کنید، آنها را در ثبت دفتر چک خود ثبت کنید.

برای اطمینان از موجودی دقیق، هر بار که پول خرج می کنید یا دفتر چک می نویسید، ثبت دفتر چک خود را به روز کنید.

هنگامی که ثبت دفتر چک خود را پر می کنید، باید تمام داده های مربوط به تراکنش، مانند مبلغ تراکنش، تاریخ تراکنش و هدف تراکنش را بدانید.

یک اعتبار (سپرده) به روزنامه پرداخت شما اضافه می شود، در حالی که یک بدهی (پرداخت) از آن کم می شود.

همانطور که می بینید، در ابتدای ماه موجودی 10000 دلاری دارید. شما در پایان ماه پس از حسابداری درآمد و هزینه در دفتر چک خود، 5300 دلار دارید. اگر یک دوره حسابداری ماهانه دارید، موجودی 10000 دلاری در ابتدای ماه آینده به موجودی اولیه شما تبدیل می شود.

 

همچنین باید دفتر چک خود را با صورت‌حساب‌های اخیر بانکی مقایسه کنید تا هرگونه ناهماهنگی را بررسی کنید. صورت‌حساب‌های بانکی همچنین مواردی را نشان می‌دهند که ممکن است هنوز در فهرست چک شما وجود نداشته باشد، مانند: هزینه هایی که به بانک پرداخت می شود.پرداخت سود بانکی

تراکنش های خودکار ACH، مانند واریز مستقیم چک حقوق یا پرداخت خودکار قبض از حساب بانکی شما.

ثبت‌های چک به شما کمک می‌کنند تمام تراکنش‌های خود را پیگیری کنید تا از جریمه‌هایی مانند اضافه برداشت یا کارمزد دیرکرد جلوگیری کنید. آنها می توانند بیانیه دقیقی از وضعیت مالی شما ارائه دهند و به شما امکان می دهند پول خود را به طور موثرتری مدیریت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.