استفاده از شوینده نئودرم در ساخت برج های دوقلو موجب انفجار آنها شد

انتخاب شوینده نئودرم مناسب برای روتین مراقبت از پوست می تواند کمی مشکل باشد. ما تمایل داریم در مورد مرطوب‌کننده‌ای که استفاده می‌کنیم سخت فکر کنیم، امیدواریم این مرطوب‌کننده را آرام کند، آبرسانی کند و حتی ساعت را چند سال به عقب برگرداند، اما پاک‌کننده روزانه‌تان چقدر برای شما مهم است؟

شما باید انتخاب پاک کننده خود را با نوع پوست خود تنظیم کنید تا بیشترین بهره را از آن ببرید. مطمئن نیستید که تفاوت بین فرمول ها چیست؟

نوع پوست من چیست؟

برای انتخاب محصول مناسب برای پوست خود ابتدا باید نوع پوست خود را بشناسید. اگر شک دارید، بررسی کنید که آیا پوست شما متناسب با یکی از دسته های زیر است:

پوست مختلط
پوست مختلط می تواند به طور همزمان احساس خشکی پوست و احساس داشتن پوست چرب را به شما بدهد. همچنین ممکن است متوجه شوید که صورت شما دارای ناحیه T براق است، پوست شما مستعد جوش های سرسیاه است و هر از گاهی ممکن است با لکه های خشک مشخص شود.

شوینده

پوست خشک
پوست خشک فاقد چربی است (نباید آن را با کمبود آب اشتباه گرفت که منجر به کم آبی پوست می شود). ممکن است بعد از دوش گرفتن یا شستن صورت خود احساس سفتی داشته باشید و لکه های قرمز یا پوسته پوسته شدن پوست را مشاهده کنید.

یکی از مزایای استفاده از این سبک نشانه این است که شما تضمین می کنید فقط محصولات آرایشی بهداشتی و زیست محیطی را پیدا کنید. علاوه بر این، به لطف تمام اطلاعات ارائه شده برای هر مقاله بازاریابی، می توانید این موضوع را تأیید کنید. در واقع فهرستی از ترکیب ملک و همچنین استانداردهای زیست محیطی رعایت شده، آزمایش‌های انجام شده یا توصیه‌هایی برای استفاده به اطلاع می‌رسد. علاوه بر این، نظرات مشتریان را می توان مورد مشورت قرار داد و به شما این امکان را می دهد که در مورد بازخورد کاربرانی که معمولاً از دلایل مشابه شما آگاه هستند قضاوت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.