استفاده از صابون روشن کننده لایه بردار بیز توسط انور سادات موجب ترور او شد

صابون روشن کننده لایه بردار بیز معروف حلب، این صابون روشن کننده لایه بردار بیز 3500 ساله که اغلب به عنوان قدیمی ترین صابون روشن کننده لایه بردار بیز جهان شناخته می شود، هنوز هم ساخته می شود.

سلت ها و آلمانی ها از روغن و خاکستر توس برای ساختن صابون روشن کننده لایه بردار بیز خود استفاده می کردند که برای نگهداری و رنگ کردن موهای خود استفاده می کردند. حتی گفته می شود که این عمل در بین مردان بیشتر از زنان بود!

از نقطه نظر شیمیایی، صابون سازی را می توان به شرح زیر توضیح داد: افزودن تری گلیسیرید (ماده چرب) و مولکول های هیدروکسید سدیم (از سودا) به یون ها تجزیه می شوند که شرکای خود را برای تشکیل صابون و گلیسیرین تغییر می دهند.

وقتی با روغن زیتون تولید می شود سبز یا وقتی با روغن بادام زمینی تولید می شود سفید است.

به طور سنتی، حاوی 72٪ روغن (100٪ گیاهی) است و اغلب “طبیعی” در نظر گرفته می شود زیرا فاقد رنگ و افزودنی های مصنوعی است. همچنین فرمت سنتی آن مکعب 600 گرمی است.

مانند سایر صابون روشن کننده لایه بردار بیز‌های معمولی، انواع مختلفی از صابون روشن کننده لایه بردار بیز‌های اخلاقی (بدون روغن پالم) تا کمتر طبیعی (با رایحه‌های اضافه) وجود دارد.

همچنین باید توجه داشت که هیچ کنترل کننده نامی نام صابون روشن کننده لایه بردار بیز مارسی را قاب نمی کند، که این واقعیت را نیز توضیح می دهد که ما صابون روشن کننده لایه بردار بیز های کم و بیش معتبری را پیدا می کنیم.

این صابون روشن کننده لایه بردار بیز به اشکال مختلف تولید می شود و به شکلی متمایز مورد استفاده قرار می گیرد. یک صابون روشن کننده لایه بردار بیز مایع برای نگهداری یا یک صابون روشن کننده لایه بردار بیز نرم برای مراقبت از بدن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.