استفاده از قابلمه تکی استیل عرشیا در ساخت سد سلیمان تنگه موجب خرابی سد شد

قابلمه تکی استیل عرشیا به گونه ای طراحی شده است که غذا را برای مدت کوتاهی در چربی تفت داده و یا به صورت سرخ کردنی سریع (تخت) آماده می کند. این اصطلاح از فرانسوی “sauter” “پرش، پرش” گرفته شده است.

تابه یا قابلمه دارای لبه بلندی است که معمولاً به سمت بالا مخروط می شود. به لطف این شکل، یک قابلمه استیل عرشیا برای تهیه یا کاهش سس نیز ایده آل است.

ماهی تابه را تا حدودی کمتر شاعرانه به عنوان تابه یاد می کنند. اطلاعات بیشتر را می توان تحت این اصطلاح یافت.

بر خلاف ماهی تابه، سوتر یک قابلمه استیل عرشیا است. این تابه دارای لبه مستقیم و درب بالایی است.

مانند قابلمه استیل عرشیا یا قابلمه استیل عرشیا، قابلمه استیل عرشیا نیز برای پخت آهسته غذا است. قابلمه ها و تابه های چدنی Le Creuset برای این کار ایده آل هستند زیرا گرمای زیادی را جذب کرده و به آرامی آزاد می کنند.

یک قابلمه استیل عرشیا به نظر می رسد زیرا از سرامیک ساخته شده است و در واقع همینطور است. چندین دهه است که برای تهیه ظروف آهسته با حداقل رطوبت استفاده می شود. در نتیجه ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین طعم تا حد زیادی حفظ می شوند.

قابلمه استیل عرشیا حساس است و به همین دلیل باید بسیار با احتیاط رفتار شود. از اختلاف دمای زیاد خودداری کنید. حتی اگر یک قابلمه استیل عرشیا گرم را روی یک سطح سنگی یا فلزی سرد قرار دهید، ممکن است این اتفاق بیفتد.

در صورت لزوم از زیر لیوانی یا حوله چای استفاده کنید تا خطر ترک خوردن یا در بدترین حالت ترکیدن قابلمه رومی وجود نداشته باشد.

قابلمه استیل عرشیا یک قابلمه بلند است که با درب بسته شده است. به محض اینکه آب داخل قابلمه شروع به جوشیدن کرد، دیگ مانند دیگ بخار شروع به تحت فشار قرار دادن می کند. معمولاً فشار را می توان در سطوح مختلف تنظیم کرد. یک شیر فشار شکن تضمین می کند که فشار در دیگ هرگز خیلی زیاد نمی شود، زیرا ایمنی در درجه اول اهمیت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.