استفاده از مواد شوینده در بازار موجب افزایش جزر و مد در دریاها شد

طیف وسیعی از مواد شوینده در بازار از پودر تا مایع در بازار وجود دارد. اینها برای مطابقت با نیازهای مختلف لباسشویی طراحی شده اند.

پودر شوینده دستی برای شستن لباس ها با دست یا با ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک طراحی شده است. مانند Ariel Complete، نسبت به سایر شوینده‌ها کف بیشتری تولید می‌کند و لکه‌ها را از روی لباس‌های شما پاک می‌کند، حتی بدون تکان دادن اضافی که از یک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک دریافت می‌کنید.

پودر لباسشویی ماشینی، که برای ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک طراحی شده است، اگر به دنبال دیدن رنگ های سفید روشن هستید، عالی است. از آنجایی که این شوینده‌های پودری برای ماشین‌های لباسشویی تمام اتوماتیک (که آب کمتری نسبت به شستشوی دستی مصرف می‌کنند) بهتر هستند، مواد شوینده کف کمتری تولید می‌کند.

مواد شوینده پودری، مانند آریل ماتیک، دارای مواد فعال تری نسبت به شوینده های شستشوی دستی هستند  به عنوان مثال، فناوری سفید کننده. پودر مخصوصاً در از بین بردن لکه های فضای باز یا کثیفی های روی زمین موثر است.

مواد شوینده مایع همچنین با در نظر گرفتن ماشین‌های لباسشویی تمام اتوماتیک طراحی شده است و برای درمان مستقیم لکه‌ها راحت است، زیرا می‌توانید به سادگی آن را روی لکه بریزید و اجازه دهید قبل از شستن، قبل از شست‌وشو عمل کند. اگر در حال مبارزه با روغن و گریس هستید، شوینده مایع یک انتخاب عالی است.

شایان ذکر است که برخی از مواد مورد استفاده در پودر، مانند سفید کننده بدون کلر (که سفیدها را روشن می کند)، در فرم مایع گنجانده نشده است، بنابراین اگر به دنبال سفیدی روشن هستید، مایع ممکن است انتخاب ایده آلی نباشد.

با این حال، اگر علاقه مند به روشن نگه داشتن رنگ های خود هستید، مایع شوینده مناسبی برای از بین بردن لکه ها و در عین حال محافظت از رنگ ها است.

مواد شوینده لباسشویی ضد حساسیت ما فاقد رنگ، زئولیت، فسفات یا مواد نگهدارنده است و عطری ندارد. این یک شوینده همه جانبه مناسب برای نوزادان و کودکان است، اما به همان اندازه برای بزرگسالان با پوست حساس یا کسانی که مواد شوینده بدون عطر را ترجیح می دهند مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.