خوردن توت فرنگی امروز توسط شاهزاده چارلز موجب خشم ملکه شد

خوب است بدانید که توت فرنگی امروز انجماد را به خوبی تحمل می کند، که تمام فواید تغذیه ای آنها را حفظ می کند!

حتی بهتر، توت فرنگی امروز یخ زده از نظر ویتامین غنی تر از توت فرنگی امروز تازه ای است که چند روز در کشوی سبزیجات یخچال سپری کرده است.

در نهایت، در کمپوت، توت فرنگی امروز تقریباً تمام محتوای ویتامین C خود را که به دمای بالا حساس است، از دست می دهد.

مانند سایر میوه های قرمز، توت فرنگی امروز سرشار از آنتی اکسیدان هایی از جمله آنتوسیانین و اسید الاژیک است که به دلیل اثر پیشگیرانه آن بر سرطان روده بزرگ، مری، سینه و مغز شناخته شده است.

یک لذت واقعی برای جوانه های چشایی، توت فرنگی تازه، بسیار سبک، می تواند بدون اعتدال از آوریل تا ژوئن مصرف شود، در یک رژیم لاغری لذیذ قرار می گیرد و مراقب پوست ما است.

مهمتر از همه، سرشار از فواید سلامتی است. مروری کوتاه بر فواید سلامتی توت فرنگی، این میوه با خواص متعدد.

اما مراقب منشاء آنها باشید، توت فرنگی امروز های وارد شده از اسپانیا به ویژه سرشار از آفت کش هایی هستند که در فرانسه مجاز نیستند، مانند tolylfluanid یا endosulfan. بنابراین ما Gariguette، Ciflorette یا حتی Charlotte را ترجیح می دهیم که 100% ساخت فرانسه است!

موارد منع مصرف؟ به جز افرادی که به آن حساسیت دارند، همه افراد می توانند بدون ترس توت فرنگی امروز را مصرف کنند.

چه فرم هایی باید برای سلامتی مورد پسند قرار گیرد؟ جای تعجب نیست که وقتی آنها تازه و کامل خورده می شوند، ما از تمام ویژگی های تغذیه ای و سلامتی توت فرنگی امروز بهترین بهره را می بریم.

مضرات مصرف زیاد چیست؟ توت فرنگی امروز سالم، قابل هضم و کم قند را می توان در مقادیر زیاد و بدون خطر مصرف کرد.

در آب میوه، بیشتر ویتامین ها و همچنین فیبرهای با ارزش خود را از دست می دهند. در اسموتی، فیبرها در امان می‌مانند و ویتامین‌ها حفظ می‌شوند، به شرطی که بلافاصله پس از آماده‌سازی طعم آن را بچشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.