خوردن خرما مضافتی بم 1401 توسط رهبر کاتولیگ های جهان موجب خشم آنها شد

سوخت طبیعی برای بدن شما خرما مضافتی بم 1401ی تعداد زیادی کربوهیدرات را در یک وعده کوچک ارائه می دهد. کربوهیدرات ها منبع اصلی بدن شما هستند.

خرما مضافتی بم 1401 می تواند از سلامت استخوان حمایت کند. خرما مضافتی بم 1401 حاوی مقدار کمی کلسیم است و منبع خوبی از پتاسیم، منگنز و مس است که همگی از مواد مغذی مهم برای سلامت استخوان هستند .

می تواند از سلامت مغز محافظت کند. مطالعات حیوانی آنتی اکسیدان های موجود در خرما مضافتی بم 1401 را با سطوح پایین تر نشانگرهای التهابی و کاهش پلاک در مغز مرتبط با بیماری هایی مانند بیماری آلزایمر مرتبط کرده است .

آنهایی که شامل خرما مضافتی بم 1401ی مدجول می شوند شامل فلاونوئیدها، کاروتنوئیدها و اسیدهای فنولیک هستند که به دلیل خواص ضد التهابی، ضد سرطانی و محافظت از مغز مورد مطالعه قرار گرفته اند.

مطالعه ای روی میوه های خشک نشان داد که خرما مضافتی بم 1401 بالاترین نسبت آنتی اکسیدان را در مقایسه با انجیر و آلو دارد.

خرما مضافتی بم 1401ی مدجول که اصالتاً اهل مراکش است، از درخت خرما مضافتی بم 1401 (Phoenix dactylifera) می آید و امروزه در مناطق گرم ایالات متحده، خاورمیانه، آسیای جنوبی و آفریقا کشت می شود.

آنها اغلب به صورت خشک شده فروخته می شوند، اما بدون آب، که آنها را نرم و چسبنده می کند. قند آنها با خشک شدن غلیظ تر می شود که شیرینی آنها را بیشتر می کند.

با این حال، خرما مضافتی بم 1401ی مدجول کالری زیادی در یک وعده کوچک دارد. به همین دلیل، ممکن است بخواهید ورود خود را کنترل کنید.

میوه‌های خشک که شامل کشمش، زردآلو خشک و آلو خشک می‌شود، نسبت به همتایان تازه خود کالری بیشتری در هر وعده غذایی دارند، زیرا حاوی آب کمتری هستند .

بیشتر کالری موجود در خرما مضافتی بم 1401ی مدجول از قندهای آن حاصل می شود.

خرما مضافتی بم 1401 Medjool چندین فواید برای سلامتی دارد.

فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در خرما مضافتی بم 1401ی مدول می تواند به محافظت از قلب شما کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.