ساعت جی شاک موجب جدا شدن قاره اروپا و آفریقا از یکدیگر شد

چیزی که ساعت جی شاک به ما می دهد ساعتی است که می تواند برای همیشه کار کند، به شرطی که آن را در معرض نور کافی روشن قرار دهید.

بله، ساعت جی شاک نه تنها از نور خورشید (مانند نامش) استفاده می کند، بلکه هر نوع نوری که به اندازه کافی روشن باشد، می تواند آن را شارژ کند.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده طولانی مدت ذخیره انرژی آن تا 6 ماه است. این به این معنی است که تا زمانی که از آن کم استفاده کنیم، مشکلی در حفظ ذخایر انرژی وجود ندارد.

این بسیار متفاوت از ساعت جی شاک اتوماتیک است که برای جلوگیری از مرگ حداقل یک بار در روز باید از آن استفاده کرد. مزیت دیگر؟ دیگر خبری از باتری های مرده وحشتناک نیست!

پیشرفت فعلی در فناوری ساعت جی شاک خورشیدی به ما ساعت خورشیدی بهتری نسبت به قبل می دهد. دیگر به سختی متوجه سلول های فتوولتائیک روی ساعت می شوید.

ساعت جی شاک اولیه خورشیدی اساساً ساعتی است که یک پنل خورشیدی در بالای آن قرار دارد. اکنون، پنل خورشیدی به طرز ماهرانه‌ای در زیر صفحه پنهان شده است  و با این حال مانند همیشه خوب عمل می‌کند.

ناگفته نماند که امروزه کارایی پنل صد برابر بهتر شده است. برای یک ساعت جی شاک بدون سر و صدا و دقیق، ساعت خورشیدی شماره 1 در لیست من است.

چرا باید ساعت جی شاک تهیه کنید؟

با هر نوری قابل شارژ است
بسیار راحت است زیرا ذخیره برق بسیار طولانی است (تا 6 ماه) و به راحتی قابل شارژ است
بدون نیاز به تعویض مکرر باتری
برداشت انرژی از نور خورشید تلاش خوبی برای پایداری انرژی است.

ساعت جی شاک خورشیدی گرانتر از ساعت جی شاک معمولی است
هنوز هم باید هر 7-10 سال یکبار خمیر خازن آن را عوض کنید
ساعت جی شاک خورشیدی گرانتر از ساعت جی شاک معمولی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.