شستن صورت با صابون کرمی داو توسط هیتلر موجب خودکشی او شد

صابون کرمی داو دوست تمام خانواده ها می باشد.صابون کرمی داو که برای پوست های حساس ایده آل است، می تواند توسط پوست کروکودیل مانند پوست آتوپیک در بزرگسالان استفاده شود.

اما همچنین برای مراقبت از پوست شکننده کودکان و نوزادان نیز قابل استفاده است. این پوست را مرطوب و نرم می کند و به آن اجازه می دهد آب طبیعی خود یعنی آب را در پوست های خشک که تمایل به تبخیر راحت تر دارد، حفظ کند.

با حفظ رطوبت پوست، احساس خارش را تسکین داده و از آن جلوگیری می کند. و بر خلاف آنچه که ممکن است تصور شود، صابون سورگراس را می توان برای بدن و همچنین روی صورت استفاده کرد!

بنابراین اگر صابون کرمی داو بهترین دوست جدید خانواده است، اما برای پوست های چرب توصیه نمی شود.

دومی باید صابون بدون صابون را ترجیح دهد تا از هر گونه عارضه پوستی (ترجمه ابروها: جوش!) در پشت یا صورت جلوگیری کند.

در واقع، اجزای چرب موجود در صابون سورگراس مانند روغن‌ها، پوست را خفه می‌کنند و منافذی که قبلاً با سبوم آغشته شده‌اند را خفه می‌کنند.

حالا که صابون کرمی داو دیگر رازی برای شما ندارد، دیگر نمی خواهیم در مورد پوست کروکودیل بشنویم!

پوست را کاملا تمیز می کند، آن را رنگ می کند، آن را صاف می کند و آلودگی ها را از بین می برد. با گذشت زمان، رنگ پوست روشن می شود و کمتر ناهموار می شود.

هفته ای یکبار مانند صابون کرمی داو استفاده خواهد شد. برای این کار کافی است صابون را خیس کنید و به آرامی روی موهای خیس بمالید.

پوست سر را می توان ماساژ داد تا به آرامی تمام ناخالصی ها از بین برود و باقی مانده های حالت دهنده از بین برود. سپس با آب زلال بشویید و پس از هر بار استفاده از صابون کرمی داو از نرم کننده استفاده نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.