فروش روفرشی ابریشمی 9متری در سواحل کارائیب موجب فرار دزدان دریایی شد

اگر روفرشی ابریشمی 9متری شما آغشته به قهوه، سس، شکلات شد، باید فوراً لکه روی پشم را تمیز کنید و برای این کار باید لکه را اسفنج کنید و سپس کمی صابون مارسی یا یک محصول خانگی مخصوص روفرشی ابریشمی 9متری پشمی را بمالید.

باید حرکات ملایم و منظم انجام داد تا به روفرشی ابریشمی 9متری حمله نشود و لکه از بین برود. سپس باید روفرشی ابریشمی 9متری را در آفتاب خشک کنید.

چگونه یک روفرشی ابریشمی 9متری پشمی کثیف خاص را تمیز کنیم؟پشم روفرشی ابریشمی 9متری که مرتباً تمیز نمی‌شود می‌تواند به پناهگاهی برای پروانه‌ها و کنه‌ها تبدیل شود و لکه‌ها در آن فرو رفته و در نتیجه پاک کردن آن دشوار می‌شود.

در مورد فرش بسیار کثیف، می توانید از آب صابون با چند قطره آمونیاک یا قلیایی استفاده کنید، با استفاده از یک پارچه آغشته به این مخلوط ترجیحا گرم.

باید کمی بیشتر روی کارها پافشاری کرد و با تمیز کردن در همه جهات، عمودی، افقی و دایره ای، اما همیشه با ظرافت این کار را حتی اگر کار به خوبی پوشانده شده باشد.

سپس با یک پارچه دیگر که فقط با آب ولرم مرطوب شده است بشویید. حصیر را با یک پارچه خشک یا با سشوار خشک کنید.

هشدار: استفاده از آمونیاک با احتیاط انجام می شود، بخارهای آزاد شده را نباید تنفس کنید، بهتر است برای انجام عملیات پاکسازی آمونیاک از بینی و دهان خود محافظت کنید.

برای روفرشی ابریشمی 9متری پشمی، درست مانند استفاده از مواد شوینده، تست کردن در گوشه‌ای از فرش با استفاده از یک سواب پنبه ایمن‌تر است.

این به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا رنگ ها خونریزی می کنند یا خیر و اگر چنین است، از محصول برای تمیز کردن فرش استفاده نکنید. در این شرایط، تمیز کردن خشک ضروری است

همچنین می توانید از زمین Sommières استفاده کنید که برای روفرشی ابریشمی 9متری های قدیمی و با ارزش بسیار مناسب است.

Terre de Sommières یک خاک رس طبیعی است که قدرت لکه بری خوبی دارد.

سرکه سفید و آب ولرم. برای لکه های سرسخت، سرکه سفید و آب ولرم مصالحه خوبی برای جدا کردن روفرشی ابریشمی 9متری خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.