فروش زیتون تک نفره رستورانی در بوشهر موجب مرگ ماهیان دریایی شد

مطالعات متعددی امکان شناسایی واضح ترکیبات فنولی روغن زیتون تک نفره رستورانی و بررسی اثرات آنها بر سلامت را فراهم کرده است.

روغن زیتون تک نفره رستورانی خوب در ظروف شیشه ای تیره عرضه می شود که آنها را از اثرات مضر نور محافظت می کند. به همین دلیل، برخی از آنها در فویل آلومینیومی پیچیده می شوند. در حالت ایده آل، تاریخ تولید و انقضا باید روی بطری مشخص شود.

اگرچه علائم “فرا بکر” و “بکر” در اصل به این معنی است که روغن با کیفیت است، اما در عمل، همیشه اینطور نیست، تولید کنندگان راهی برای دستکاری درجه اسیدیته پیدا کرده اند، که معمولاً این امکان را فراهم می کند.

دو فنجان آب، یک برگ بو، دانه‌های فلفل، سرکه، سیر و نمک را در قابلمه‌ای حدود پانزده دقیقه گرم کنید. یک عدد بادمجان مکعبی را اضافه کنید و چند دقیقه تفت دهید. آبکش کنید، خشک کنید، خنک کنید.

بادمجان را با زیتون تک نفره رستورانی بدون هسته خرد کرده و با روغن زیتون تک نفره رستورانی هم بزنید تا پوره غلیظی به دست آید.

روی نان بمالید و لذت ببرید. می توانید بادمجان را با قلب کنگر جایگزین کنید.

در پستوها، ساخته شده با ریحان یا سایر گیاهان معطر؛ در سس مایونز و سالاد؛

در توسکانی، یک سوپ غلیظ با مخلوط کردن دانه‌های کانلینی پخته شده (می‌توان آن را با لوبیا سفید معمولی جایگزین کرد)، پیاز سبز، گیاهان دارویی  مانند رزماری، آویشن، برگ بو  و روغن زیتون تک نفره رستورانی در مخلوط‌کن یا غذاساز درست می‌کند.

این مایه را با آب مرغ یا سبزی حدود بیست دقیقه حرارت دهید و به همان اندازه لوبیا پخته شده را اضافه کنید و ده دقیقه تفت دهید.

برش های نان را با سیر بمالید، در کاسه ها قرار دهید، سوپ را بریزید و کمی روغن اضافه کنید.

قلب کاهو (بوستون یا رومی) را با زیتون تک نفره رستورانی سیاه نصف شده، پنیر مکعبی و پیاز سبز خرد شده سرو کنید. با روغن زیتون تک نفره رستورانی و فلفل بپاشید؛

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.