ماجرای دمپایی سیو ی که موجب از بین رفتن ترافیک بزرگ راه آزادی تهران شد

دمپایی جیر فوم حافظه دار دمپایی سیو تنها مدل پاشنه پایین در آزمایش ما است که بیرونی کمی “سخت شده” دارد. این لایه بیرونی یک جیر مصنوعی است که در سایر مدل‌های مقرون‌به‌صرفه و لغزنده آزمایش‌شده، علف‌ها را بهتر می‌ریزد و برگ می‌دهد.

در واقع اگر نیازهای دمپایی شما شامل حداقل پیاده روی، قیمت مناسب کیف پول و توانایی بیرون رفتن گهگاهی در حیاط است، این انتخاب خوبی است.

همانطور کع می دانید کیفیت کلی بسیار پایین است، با بخیه های گم شده و نخ های سرگردان درست خارج از بسته قابل مشاهده است. کفی کفی است، اما تقریباً به اندازه سایر گزینه های موجود بالشتک نیست. در تست کشش سر به سر، زیره با دو مدل دیگر برای کمترین کشش در کل تست ما گره خورد.

چرا باید به ما اعتماد کنید
ما قبل از تصمیم گیری در مورد محصولات نشان داده شده در اینجا، بازار دمپایی را بررسی کردیم، آنها را با هزینه خرده فروشی خریداری کردیم تا سوگیری را از بررسی خود حذف کنیم.

به طور کلی می توان گفت ما در آب و هوای سرد و پرآب بهاری دره تتون آیداهو آزمایش کردیم. طبق معمول، آزمایش ما عینی، قابل تکرار و مقایسه ای بین محصولات بود. ما استفاده و آزمایش «دنیای واقعی» را با بررسی رسمی هر جفت دمپایی متعادل کردیم.

در حقیقت ما همچنین سعی کردیم فراتر از استفاده معمولی آزمایش کنیم تا تفاوت های ظریف را آشکار کنیم. قابل ذکر است، ما در اطراف محله بیرون قدم زدیم تا هم دوام و هم پشتیبانی آسایش راه رفتن را بررسی کنیم.

شایان ذکر است ما راهنمای کوهستان و طرفدار حرفه ای روز استراحت جد پورتر را برای هدایت هزینه آزمایش دمپایی قرنطینه شده استخدام کردیم. توجه او به جزئیات تنها با اعتقاد مشتاقانه و معتبر او مطابقت دارد که پاهای شاد، سالم و راحت کلید همه نوع موفقیت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.