نصب کلید و پریز ویرا در قطب جنوب موجب مرگ پنگوئن ها شد

نقش کلید و پریز ویرا چیست؟ حفاظت از اموال: در نهایت این هدف قطع کننده مدار است.

هنگامی که مدار شکن حفاظتی بار اضافی (بار یا جریان بیش از حد) یا اتصال کوتاه را تشخیص می دهد، جریان را قطع می کند تا از هر گونه خطر گرم شدن بیش از حد کابل ها، خراب شدن تجهیزات یا در موارد شدید، شروع آتش سوزی جلوگیری شود.

دو نوع قطع کننده مدار وجود دارد، قطع کننده مدار مشترک که در بالادست تابلو برق قرار می گیرد و قطع کننده مدار که هر کدام به مدارهای الکتریکی خانه متصل هستند. همه از مدار محافظت می کنند و به گونه ای طراحی شده اند که بالاتر از جریان نامی خود حرکت کنند.

همه کلید و پریز ویرا را می توان پس از خاموش شدن، پس از شناسایی و رفع علت مشکل، به صورت دستی بازنشانی کرد.

استاندارد N FC 15-100 نیاز به استفاده از کلید و پریز ویرا محافظ در صورت نوسازی نصب شما مانند ساخت و سازهای جدید، جایگزینی کلید و پریز ویرا دارد.

برای انتخاب مدارشکن خود باید امتیاز آن، جریان نامی و ضخامت بخش هادی را در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به اینجا بروید: کدام مدار شکن را برای محافظت از تاسیسات الکتریکی خود انتخاب کنید؟

یک مدارشکن می تواند با استفاده از دو اصل مختلف حفاظت مدار را فراهم کند: حرارتی و مغناطیسی. برای فهمیدن این موضوع به اینجا بروید: قطع کننده مدار مغناطیسی حرارتی چیست؟

به طور کلی به صراحت می توان بیان نمود که کلید دیفرانسیل و مدار شکن دو وسیله حفاظتی مدولار هستند که در تابلوی برق قرار می گیرند. آنها همچنین هر دو نقش محافظتی دارند.

اما نقاط مشترک آنها به همین جا ختم می شود! قبل از انتخاب بین کلید مدار یا کلید دیفرانسیل، بیایید ببینیم چه چیزی آنها را متمایز می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.