کاربرد روغن کنجد در مشهد موجب فرو ریختن ساختمان پلاسکو شد

بر اساس مطالعه منتشر شده در Pharmacognosy Reviews، روغن کنجد ممکن است به طور سنتی برای بهبود سلامت مو استفاده شده باشد. مطالعه ای که در سال 2014 بر روی اجزای زیست فعال روغن کنجد سیاه انجام شد، نشان داد که ممکن است به حفظ رنگ طبیعی مو و به حداقل رساندن ریزش مو کمک کند.

روغن کنجد در مشهد ممکن است غنی از روی باشد، زیرا از دانه‌های کنجد غنی از روی استخراج می‌شود. روی یکی از مهمترین مواد معدنی برای پوست شماست. ممکن است خاصیت ارتجاعی و صافی پوست را افزایش دهد و استرس اکسیداتیو را کاهش دهد و در نتیجه به کاهش ظاهر لکه های پیری و پیری زودرس کمک کند.ممکن است در مراقبت از پوست کمک کند

علاوه بر این، اثرات ضد باکتریایی روغن زنجبیل می تواند به از بین بردن پاتوژن ها یا اجسام خارجی که می توانند به پوست سر یا موهای شما حمله کنند، کمک کند.ممکن است در مراقبت از مو کمک کند.

ممکن است در مدیریت دیابت کمک کند
یک مطالعه آزمایشی که در سال 2006 در مجله غذای دارویی منتشر شد، نشان داد که افزودن روغن کنجد به رژیم غذایی ممکن است به مدیریت سطح گلوکز پلاسما در بزرگسالان دیابتی پرفشاری خون کمک کند. همچنین ممکن است در کاهش فشار خون بالا در همین جمعیت مفید باشد. برای حمایت از این یافته های اولیه، تحقیقات بیشتری روی نمونه بزرگتر انجام شده است.

ممکن است سلامت دهان را بهبود بخشد
روغن کنجد یا gingelly ممکن است در طب آیورودا و توسط برخی از متخصصان دندانپزشکی به دلیل فرآیندی به نام روغن کشی به شدت توصیه شود. این ممکن است شامل گذاشتن روغن در دهان، و سپس چرخاندن آن به اطراف قبل از تف کردن آن باشد. با روغن کنجد، این فرآیند ممکن است مستقیماً با دندان‌های سفیدتر، سطوح پایین‌تر پلاک دندانی و محافظت در برابر جهش‌های استرپتوکوک خاص که می‌توانند ما را بسیار بیمار کنند مرتبط باشد. اثر ضد باکتریایی قوی این روغن ممکن است دلیل اصلی این افزایش سلامت دندان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.