کاشت بادام مامایی تک مغز در تبریز موجب ورشکستگی بازاریان شد

بادام مامایی تک مغز یکی از مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین آجیل در جهان محسوب می شود. در فروشگاه های اوکراین در طیف گسترده ای یافت می شود. وطن اصلی پرو، برزیل و آمریکای جنوبی است. از آنجا به اروپا آورده شد.

در اوکراین رشد نمی کند، اما فروخته می شود. در حال حاضر در 20 کشور کشت می شود. می توانید آن را در بازار و فروشگاه خریداری کنید. زمانی این غذا برای فقرا در نظر گرفته می شد، اما بعد همه چیز تغییر کرد. بادام مامایی پوست کنده نه تنها خوشمزه است بلکه مغذی نیز هست. اگرچه محتوای کالری آن واقعاً ظالمانه است.

یک محصول منحصر به فرد
بادام مامایی پوست کنده برای کسانی که سیستم عصبی آنها تحت فشار زیاد است توصیه می شود. همه چیز مربوط به اقدام آرامش بخش اوست. در عین حال تن می دهد. در عین حال مصرف بادام مامایی برای مبتلایان به آلرژی و افراد مستعد چاقی توصیه نمی شود.

موجود در بادام مامایی:
مس؛
سلنیوم؛
آمینو اسید؛
پتاسیم؛
بیوتین؛
فسفر؛
منگنز؛
کلسیم؛
ویتامین های PP، C، B، A.
محصول پوست کنده را بخورید. طعم کاملاً به صورت بلانچ شده آشکار می شود. آجیل بلانچ در خانه – در مورد بو دادن است. این باعث لایه برداری بهتر برای کاهش تظاهرات احتمالی واکنش های آلرژیک می شود. عملیات حرارتی به خلاص شدن از شر قارچ ها و باکتری های مضر کمک می کند. برخی از تنقلات ترجیح می دهند به آن نمک یا ادویه اضافه کنند، اما حتی به خودی خود طعم و عطر برجسته ای دارد.

شرایط استفاده
شما می توانید از محصول تصفیه شده به روش های مختلف استفاده کنید. مرسوم است که آن را به دسرها و شیرینی ها اضافه کنید. در برخی کشورها هر روز ساندویچ با خمیر بادام مامایی برای صبحانه درست می کنند. این میان‌وعده افزودنی عالی به چای است و به عصر دل انگیز می‌دهد. دستور العمل های میان وعده و دسر را می توان به صورت آنلاین مشاهده کرد. تخمین زدن خواص مفید این محصول دشوار است. و هزینه کم آن باعث می شود بادام مامایی به طور گسترده ای در دسترس باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.